Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beklenmeyen Durum

4 posters
YazarMesaj
Regina Lake
Ölü
Regina Lake

RPG Puanı :
Beklenmeyen Durum Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Beklenmeyen Durum Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : arıyorum xD
En Belirgin Özellik : zeki
Asa : Eğlencenin Pırıltısı
Ruh Halin : Beklenmeyen Durum Danceuy7sk4

Galleon
Galleon: 310
Patronus: Seçilmedi

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 11:44 pm

Kişiler: Wenthworth D. Whisper, Claire Trisha Whisper, Regina Lake, Neithan James Dawson
Kurgu: Claire' in bayılması üzerine St Mungo' ya getirilmesi
Zaman: Sabah 8.30
Regina Lake
Ölü
Regina Lake

RPG Puanı :
Beklenmeyen Durum Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Beklenmeyen Durum Right_bar_bleue

Kadın

Galleon

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 11:57 pm

St Mungo' nun yoğun olmaması Regina' ya Fransa tatilini düşünme fırsatı sunmuştu. Birkaç gün sonra izin alıp Fransa' ya tatile gitmeyi planlıyordu. Yoğun geçen yılının ardından dinlenmeye ihtiyacı vardı. Kollarını masasına koymuş hayal kuruyordu. Gözlerini tavana dikmişti, yüzünde çarpık bir gülümseme vardı. Birden ne yaptığının farkına varıp gözlerini önünde duran evraklara çevirdi. İmzalanacak tonlarca kağıt ve okunacak dosyalar vardı. Her yıl sonunda böyle olurdu. Regina mürekkep kutusunu açtı ve tüy kalemini eline aldı. Kağıtları tek tek okuyarak imzalamaya başladı. Kapısı savrularak açıldı. Kapını çalınmamasına kızmış, kaşlarını çatmıştı ama önündeki manzara sandalyesinden fırlamasına neden oldu.

Bir adamın kollarında genç bir kız baygın yatıyordu. Regina ikisini de tanımıyordu. Yanlarına giderek Onu lütfen sedyeye yatır. dedi. Regina kızın vücudunu inceliyor bir ısırık ya da darbe bulmaya çalışıyordu. Hiç bir yerinde bir şey yoktu. Nefesi normaldi, sadece uyuyor gibiydi. Yaratık saldırısı değil mi? diye sordu. Masasına döndü ve eline kalem, kağıt aldı. Önünde duran adama soru sormaya başladı. İsmi ne? Bir saldırı izi göremiyorum. Başka bir sorun mu var yoksa? diye sordu. Muhtemelen yanlış bölüme gelmiş olmalıydılar ama St Mungo' da bu asla sorun olmazdı. Bunun nedeni ise şifacıların tüm hastalıklar hakkında bilgi sahibi olmalarıydı, bölümler aldıkları derslere göre değil şans eseri dağıtılırdı.
Wentworth D. Whisper
KSKS Profesörü-Slytherin Bina Sorumlusu
Wentworth D. Whisper

RPG Puanı :
Beklenmeyen Durum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Beklenmeyen Durum Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : New World Order
Rp Partneri : ♥~Geonna Romia Bianca~♥
En Belirgin Özellik : Metamorphmagus, Zihnefendar ve Acımasız olduğu bariz
Asa : Gölge Karmaşası Karaağaç'dan yapılma. Özünde Ejderha Tüyü vardır. 22 cm. Esnektir. Saldırı Büyülerinde Başarılıdır. En iyi büyüsü: Carpe Portus
Sahibi istemeden Başkasına çalışmaz. Deneyene Avada Kedavra yapar
Ruh Halin : Beklenmeyen Durum Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Çift Başlı Kartal

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:15 am

St. Mungo’nun kapısında belirmişlerdi. Wentworth etrafına bakındı Neithan ortalarda yoktu. Wentworth emindi en kısa zamanda Neithan bulacaktı Wentworth’u. Kapıdan içeri girecekleri sırada bir şifacı, yanındaki sedyeyle önlerinde belirdi ve ardından konuşmaya başladı “ Onu lütfen sedyeye yatır... “. Wentworth Claire’yi incitmekten korkarcasına sedyeye yavaşça bıraktı. Ardından kadın konuşmasına devam etti “ Yaratık saldırısı değil mi? “ dedi. Wentworth kaşlarını çatmış bir biçimde bayana bakıyordu. Kadın masasına doğru adımladı ve eline bir parça kâğıt ve kalem aldı. Ardından tekrar yanlarına döndü. Belli ki saçma sapan sorularla vakit kaybettirecekti! Ardından şifacı konuşmasına, hatta sorularına devam etti “ İsmi ne? Bir saldırı izi göremiyorum. Başka bir sorun mu var yoksa? “. Wentworth tısladı ve gözlerinden alevler saçacakmış gibi bayana bakıyordu. Sorusuna kısaca cevap verip hemen müdahale edilmesini sağlayacaktı. “ İsmi Claire Trisha Whisper. Saldırı olduğunu kim söyledi! Ayrıca sorunun ne olduğunu bilsem buraya getirmezdim! Sen bize yardımcı olacak mısın? Yoksa yeğenimin ölümünü mü seyredeceğiz? “ diye şifacıyı tersledi. Aslında bu Wentworth’un karakterine ve nezaket anlayışına uymayan bir cevaptı. Kadın gereksiz tepkinin şokunu atmaya çalışırken Wentworth cevabını düzgün bir şekilde söyleme kararı aldı. Boğazındaki gıcıklığı tıskırarak yok etti ve cümlesine başladı “ Özür dilerim hanımefendi. Bu sert tepkim yersizdi. Size bağırmak veya kırmak istemezdim. Affedersiniz! İsmi Claire Trisha Whisper. Saldırı almadı. Sabah bahçemizde yeğenimle gezerken birden kustu. Ardından dinlenmesi için malikânemize geri döndüğümüzde bayıldı. Sebebini bilmiyoruz. “. Başını haksız haykırışının verdiği utanç sebebiyle önüne eğdi. Bayanın cevabını bekliyordu bir yandan, bir yandan da kendiyle çelişiyordu “ Haksız değilim aslında. Söz konusu benim gibi olan biricik yeğenim! Ama bu güzel bayan bunu nerden bilebilir ki? “ gibi cümlelerle kendine sorular soruyor ve egosunu tatmin ediyordu. Bu sırada şifacı konuşmaya başlamıştı…
http://hcbo.roleplaylife.net
Regina Lake
Ölü
Regina Lake

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:46 am

Regina bunları söylediğine ilk başta pişman olmuştu. Adam “ İsmi Claire Trisha Whisper. Saldırı olduğunu kim söyledi! Ayrıca sorunun ne olduğunu bilsem buraya getirmezdim! Sen bize yardımcı olacak mısın? Yoksa yeğenimin ölümünü mü seyredeceğiz? “ diye bağırdı. Regina karşı çıkacak gibi oldu ama sustu. Karşısındaki adam ise gözlerinden alevler saçarak ona bakıyordu. Boğazını temizledi ve daha yumuşak bir sesle “ Özür dilerim hanımefendi. Bu sert tepkim yersizdi. Size bağırmak veya kırmak istemezdim. Affedersiniz! İsmi Claire Trisha Whisper. Saldırı almadı. Sabah bahçemizde yeğenimle gezerken birden kustu. Ardından dinlenmesi için malikânemize geri döndüğümüzde bayıldı. Sebebini bilmiyoruz. “ dedi. Regina kaşlarını çatarak Claire' e baktı. Sonra açıklamaya girişti "Başka bir Whisper. İçinde büyü olmayan her şey olabilir. Dışarıda çok kaldıysa güneş çarpması, yemekten zehirlenmesi gibi." dedi. Başka şeyler de olabilirdi. Regina Claire' in ateşi var mı diye baktı, yoktu. Kalp atışlarında da bir sorun yoktu. Zehirlenmemi diye kontrol etmeye girişti. Ondan kan almıştı ve büyüyle incelemişti. Bunlar sadece bir kaç saniye sürmüştü. En son asasını çıkardı ve bir büyü mırıldandı. Şifacıların kullandığı bir büyüydü, insanın iç organlarının görünmesini sağlıyordu. Tabi bunu sadece büyüyü yapan kişi görebiliyordu. İlk başlarda her şey normal gidiyordu, sonradan Regina gördüğü şey karşısında şok olmuştu. "Onu uyandırabiliriz." dedi ve dolabına yöneldi. Dolaptan kolonya aldı ve eline döktü. Baygın kişiyi uyandırmanın en kolay yolu buydu. Elini onun burnuna götürdü. Claire mırıldandı ama ne dediği anlaşılmamıştı.
Neithan James Dawson
Ölü
Neithan James Dawson

RPG Puanı :
Beklenmeyen Durum Left_bar_bleue82 / 10082 / 100Beklenmeyen Durum Right_bar_bleue

Erkek
Rp Partneri : Claire Trisha Whisper
Asa : ---

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:55 am

James bakanlığın yoğun işlerinden fırsat bulup boş zamanlarını Londra'da pinekleyerek geçirmeye başlamıştı. Bu kadar işin arasında bir de hogwartsda kaçırılmalar olmuştu. Claire... Acaba o ne yapıyordu? Yasak ormanda son karşılaşmalarından sonra genç cadıyı aramaya çekinmişti James. Gözlerini kapadı ve derin bir nefes aldı. Acaba saçlamamış mıydı gerçektende? Claire'ın kalbi başkasına mı aitti? Yüz hatlarına yayılan gerginlik içini acıtıyor ve deli gibi özlediği güzel cadıyı görebilmek için can attığını fark ediyordu. Birden aklında okuldaki anıları belirmişti. Gülümsedi yaptıkları aptallıklara. Onca sene sonra hala gülebilmek ne güzeldi böyle!

O sırada omuzunda beliren kartal tebessümünü yok etmiş ve ciddileşen bakışlarına merak katmıştı. Kadim dostu Went neden haber yollamış olabilirdi ki? Hemen malikaneye cisimlenmeye karar verip kalktı oturduğu banktan. Etrafta mugglelar varken oracıkta cisimlenemeyeceğini biliyordu. Bakışlarını cadde de gezdirip, kimsenin göremeyeceği bir köşe de hızla cisimlendi. Şimdi İtalya'daydı. Dostunun ve Claire'ın malikanesinin önünde... Acaba küçük cadısına görebilcek miydi? Eh, okul tatile giridğine göre malikanedekileri deli ediyordu kesin. Düşüncelerine gülümseyerek malikanenin kapısını tıklattı. Çehresine yayılan tebessüm kapıyı açan bakanla karşı karışya gelince nazik bri ses tonuyla konuşmaya başladı. " Günaydın bakanım. Went gelmemi istemiş, sanırım acil bir konu var. Yoksa bu saatte rahatsız etmek istemezdim doğrusu. " Ama konuşmaya devam edememişti. Bakanın rengi solmuş öylece dinliyordu. James bir terslik olduğunu o zaman anlamıştı. Ne kadar aptalım diye düşündü. O sırada bakan halsizce oynattı dudaklarını. " St. mungo... Claire... " Beynin aşağı kaynar sular dökülen genç büyücü hızla arkasını dönüp koşmaya başladı. Bakana hiçbir şey söylememişti o telaşla. Claire'a ne olmuştu ki.? Neden götürmüşlerdi onu St. Mungo'ya? Telaştan titreyen bedenini zar zor dizginledi ve hemen cisimlenerek St. Mungo'nun önünde belirdi. Koşarak içeri girdiğinde önüne gelen ilk kişiyi hızla kendini çevirip bağırarak konuştu " Neredeler? Claire Trisha Whisper! Buraya getirilmiş! nerede o! " Şaşkın görünen genç bayan defterleri kurcaladı ve sessizce mırıldandı. " Evet Claire. Baygındı getirildiğinde. Regina Lake ilgileniyor. Şu odadalar. " James hiçbir şey düşünemeden hızla döndü arkasını ve koşarak odaya daldı. Wentle göz göze geldiler. Claire'ın yarı baygın olduğunu gördüğündeyse kalbi yerinden çıkacakmış gibi oldu." Neyin var Claire? Went ne oldu ona? Kim yaptı? Eve gittim kartal geldiğinde. Bakan söyledi burada olduğunuzu. Onun neyi var? " Sesi kısılmış ve fısıltıya dönüşmüştü. Genç cadıyı öyle görmeye dayanamıyordu. Claire'ın başucuna oturup ellerini kavradı sıkıca. Eğilip anlından öptü ve kulağına fısıldadı. " Burdayım bebeğim. Korkma sakın. Ben yanındayım... "
Claire Trisha Whisper
Ölü
Claire Trisha Whisper

RPG Puanı :
Beklenmeyen Durum Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Beklenmeyen Durum Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : darkSide..!
Rp Partneri : Neitham James Dawson ^^
En Belirgin Özellik : öfke
Asa : 'karanLığın nefesi'

Galleon
Galleon: 510
Patronus: 'yarasa'

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:06 am

Claire yavaşça kendine geliyordu. Kesip kesik konuşmalar ve mırıldanmalar duyuyor ama tepki veremeyecek kadar yorgun hissediyordu kendini. " Neyin var Claire? Went ne oldu ona? Kim yaptı? Eve gittim kartal geldiğinde. Bakan söyledi burada olduğunuzu. Onun neyi var? " Duyduğu sesle birlikte içine dolan huzuru şimdi iliklerine kadar hissedebiliyordu. James gelmişti işte! her zamanki gibi yanındaydı genç cadının. Claire çabalarına rağmen cevap veremiyor ve hala dönen başı yüzünden gözlerini bile aralayamıyordu. O sırada James'in sıcak dudaklarını anlından hissetti. Ve kulaklarına çalınan bir iki cümle, kırık bir tebessümü yaydı tüm yüzüne. " Burdayım bebeğim. Korkma sakın. Ben yanındayım... "

Bir süre uğraştıktan sonra çatlak bir sesle fısıldadı genç cadı. " James nerdeyim ben? " Konuşmaya devam etmek istese de bulanan midesi buna engel oluyordu. Çabalamaktan vazgeçip sessizliğe büründü genç cadı. Nasılsa artık James yanındaydı ve her şeyin yoluna gireceğini bilmesi için bu yeterliydi...
Wentworth D. Whisper
KSKS Profesörü-Slytherin Bina Sorumlusu
Wentworth D. Whisper

RPG Puanı :
Beklenmeyen Durum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Beklenmeyen Durum Right_bar_bleue

Erkek
Rp Partneri : ♥~Geonna Romia Bianca~♥
En Belirgin Özellik : Metamorphmagus, Zihnefendar ve Acımasız olduğu bariz
Asa : Gölge Karmaşası Karaağaç'dan yapılma. Özünde Ejderha Tüyü vardır. 22 cm. Esnektir. Saldırı Büyülerinde Başarılıdır. En iyi büyüsü: Carpe Portus
Sahibi istemeden Başkasına çalışmaz. Deneyene Avada Kedavra yapar

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Çift Başlı Kartal

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:24 am

James gelmişti. Wentworth rahat bir nefes almıştı. Güvendiği nadir insanlardan biriydi, James. Fakat James, Wentworth’u sakinleştirmesi gerekirken kendisi daha panikti. Bu durumu biraz vahim kılıyordu. Ayrıca şifacının Claire’nin iç organlarına bakarken ki yüz ifadesini garipsemişti Wentworth. James Claire’nin secdesinin başına geçti. Telaş, haykırış ve bir isyan durumunda Claire'ye bakarak Wentworth’a sorular yöneltiyordu. " Neyin var Claire? Went ne oldu ona? Kim yaptı? Eve gittim kartal geldiğinde. Bakan söyledi burada olduğunuzu. Onun neyi var? " Wentworth, James’i omuzlarından tuttu ve kendine doğru çekti. James’in kulağına “ Sakin ol dostum! Buraya seni olayı en sessiz şekilde kapatmak için çağırdım! Sana ihtiyacım var! “ diye fısıldadı. Bu sırada Claire gözlerini açmıştı. Odadaki herkes nefeslerini tutmuş Claire’ye bakıyordu. Claire’nin ağzından sözcükler dökülüyordu " James nerdeyim ben? ". Bu cümle karşısında Wentworth artık Claire'nin James ile aralarındaki ilişkiyi tamamen kafasında uygun bir biçimde yapılandırmıştı. Aralarında ki ilişkiden rahatsız olmazdı. Hem Claire James’ten iyisini mi bulacaktı? James duraklayarak “ Hastanedesin Claire. İyi olacaksın! “ dedi. James, Claire’nin elini tutmuştu. Bu sırada Wentworth yeğeninin emin ellerde olduğunu bildiğinden oralı bile olmuyor genç şifacıyı göz ucuyla süzüyordu. Derin bir sessizlikteydi herkes. Bu sessizliği Claire’nin öksürmesi bozdu. Wentworth irkilerek cümlesine başladı “ Affedersiniz bayan! Yeğenimin nesi var anlayabildiniz mi? “ dedi. Yutkunuyor ellerini birbirine kenetliyor dişlerini sıkıyordu. Bu sırada şifacı birkaç inceleme daha yapıyordu. Ardından konuşmasına başladı…
http://hcbo.roleplaylife.net
Regina Lake
Ölü
Regina Lake

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:43 am

Claire' in uyandığı sırada içeri başka bir adam daha girmişti. Regina onun yüzünü hatırlıyordu, bakanlıktandı. Onun Esrar Dairesi Başkanı olabileceğini düşündü. Cadı Gündemi' nde duymuştu bu ismi. " Neyin var Claire? Went ne oldu ona? Kim yaptı? Eve gittim kartal geldiğinde. Bakan söyledi burada olduğunuzu. Onun neyi var? " diye telaşla sormuştu. Regina Claire' i getiren adamın adının Went olduğunu öğrenmişti. Went onu kendine doğru çekti ve bir şeyler fısıldadı. Regina duymamıştı, zaten önemsemiyordu. Claire ise gözlerini açmış etrafını süzüyordu. Sonunda konuştu ve " James nerdeyim ben? " diye sordu. James “ Hastanedesin Claire. İyi olacaksın! “ dedi. Bu sırada Regina Claire için bir bardağa su doldurdu ve ona uzattı. Claire yerinde doğruldu ve suyu içti. Claire öksürünce odadaki sessizlik bozuldu. “ Affedersiniz bayan! Yeğenimin nesi var anlayabildiniz mi? “ diye sordu. Regina tekrar terslenmekten çekinerek "Evet... Ama önce onu bir kez daha kontrol etmeliyim. Birkaç dakika için sizi dışarı alabilir miyim? diye sordu yumuşak bir sesle. Claire ile konuşmaya karar vermişti. Went ve James odadan çıktılar. Regina ise bir sandalye çekerek Claire' in karşısına oturdu. Nasıl söyleyeceğine karar veremiyordu. Konuşmaya başladı Claire, seni kontrol ederken bir şeylere rastladım. dedi. Claire bakışlarını ona çevirdi ama konuşmadı. Anladığından emindi. Bu olabilir mi yoksa ben mi yanlışım? diye sordu. Regina onun için üzülüyordu. Claire konuşmaya başladı.
Claire Trisha Whisper
Ölü
Claire Trisha Whisper

RPG Puanı :
Beklenmeyen Durum Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Beklenmeyen Durum Right_bar_bleue

Kadın

Galleon

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:04 am

Claire amcası ve James'in dışarı çıkışını izledi. Neyi vardı ki onları dışarı yollatacak kadar? Sadece üşütmüş olamaz mıydı yani? Biraz telaşlamış ve merak etmişti doğrusu. Eğer üşütmediyse neyi vardı? Yorgun bedenini doğrulttu ve karşısına oturan genç bayana dikti bakışlarını. Ciddi surat ifadesini gördükçe kalp atışları hızlanıyor ve anlamaya çalışıyordu. " Claire, seni kontrol ederken bir şeylere rastladım. " Ne demekti tüm bunlar? Neden sadece söylemiyordu? Claire' anlamadığı için cevap da vermiyordu. Karşısındaki bayan bunu anlamış olacak ki konuşmaya devam etti. " Bu olabilir mi yoksa ben mi yanlışım? " Soru soran bakışları anlamlandırmaya çalıştı genç cadı. Ne demekti bu sözler? Neyi demeye çalışıyordu? Neyi ima ediyordu? Halsiz ama sabırsız bir sesle cevap verdi Claire. " Ne demeye çalışıyorsunuz? Açıkça söyleyin lütfen! Neyi yanlış anladınız? Ne demek tüm bunlar! Neyim var benim! " Claire sabırsızlanıyordu ve genç kadın konuşmaya başladığındaysa tüm dikkatini ona verip dinlemeye koyuldu...
Regina Lake
Ölü
Regina Lake

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:40 pm

" Claire, seni kontrol ederken bir şeylere rastladım. " demişti ama Claire sadece susmuştu. Regina onun anladığını düşünüyordu. " Bu olabilir mi yoksa ben mi yanlışım? " diye sordu. Claire kaşlarını çatarak " Ne demeye çalışıyorsunuz? Açıkça söyleyin lütfen! Neyi yanlış anladınız? Ne demek tüm bunlar! Neyim var benim! " diye sorunca Regina derin bir nefes aldı. Nasıl söyleyeceğini bilmiyordu. Claire' i bekletmeden konuşmaya başladı. Ne tepki vereceğini bilmiyordu. Belki bağıracak, belki ağlayacaktı.

Senin hamile olduğunu gördüm. dedi. Claire bakışlarını aşağı çevirdi. Hiçbir şey söylemiyordu. Regina onun düşünmeye ihtiyacı olduğunu düşünerek masasına geçti ve oturdu. Claire' in bilgilerinin olduğu kağıdı büyüyle temize çekti ve dosyasına koydu. Arada bir Claire' e bakıyordu. Gözlerini yere dikmiş ve dalıp gitmişti. Regina yumuşak bir sesle konuşmaya başladı. Eğer istersen onu alabiliriz. dedi. Elbette bu kötü bir şeydi ama Claire' in onu doğuracak hali yoktu ya. Tüm hayatını bir bebekle mahvetmek istemeyecekti. Claire' in dudakları aralandı ve konuşmaya başladı.
Claire Trisha Whisper
Ölü
Claire Trisha Whisper

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:58 pm

" Senin hamile olduğunu gördüm. " Claire tüm vücudunun istemsizce titrediğini hissetti. Ne demekti bu? Nasıl hamile olabilirdi? Bir bebek mi? William'ın bebeği mi? Vazgeçtiği aşkının bebeği mi? Hayır tüm bunlar aptal bir kabustu. Bu gerçek olamazdı! Hepsi yalandı! Tüm söylenenler, tüm olanlar. Ne diyeceğini bilemiyor, isteklerinden korkuyordu. Artık orada değildi sanki. Sanki büyük bir karanlıkta tek başına kalmıştı. William bunu bilmemeliydi. Tam cesaretini toplayıp dönüp gitmişken anne olamazdı! İstekleri, amaçları bu değildi! Aşık olmayı bile istememişti ki genç cadı. Her şeyinden bunun için vazgeçemezdi. Bir yolu olmalıydı bunun. Annesinin yaptığı aptal hataları yapmamalıydı. Onun gibi olamazdı. William için bile olsa, kendinden vazgeçemezdi. Zaten bu nasıl söylenirdi ki? " Eğer istersen onu alabiliriz. " Kadının sözleri istediği şeyi anlatıyordu. Kafasını kaldırmış şaşkın ifadesini yüzünden silmiş ve sertçe konuşmaya başlamıştı. " Elbette istemiyorum. Al onu lütfen. Bu iğrenç şeyden kurtar beni! " Sözlerine şaşırmıştı kendisi de. İğrenç şey mi? Bir bebek için bunları söyleyebilecek, daha kötüsü hissedebilecek kadar kötü biri mi olmuştu genç cadı? Yoksa çaresizliğine miydi kızgınlığı? Bunu kendisi bile bilmiyordu ama yüzüne yayılan nefret gözle görülebiliyordu artık. Canı yanıyordu ama buna üzülemeyecek kadar yorgundu. Sessiz kalan kadına bağırmaya başladı birden. " Daha ne duruyorsun aptal! Kanı bozuk bir velet için kendimden vazgeçmemi mi bekliyordun? Al bu aptal şeyi içimden! " Daha fazla konuşmak istemiyordu. Bir an önce bitmesini ve burdan basıp gitmeyi istiyordu. Sustu ve genç kadının cevabını sabırsızlıkla beklemeye başladı...
Regina Lake
Ölü
Regina Lake

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Beklenmeyen Durum Empty
MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Durum   Beklenmeyen Durum Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:18 pm

Regina Claire' in titrediğini gördü. Yüzünde donuk bir ifadeyle sertçe konuşmaya başladı. " Elbette istemiyorum. Al onu lütfen. Bu iğrenç şeyden kurtar beni! " dedi. Kendi sözlerine şaşırmıştı anlaşılan. Regina duraksamıştı. Bunu bir büyüle yapacaktı ama bir can alacağını bilmek çok kötü bir duyguydu. Birden bağırmaya başlamıştı, içindeki nefreti hüznü döküyordu. Regina hiç bir tepki vermemişti ilk başlarda. " Daha ne duruyorsun aptal! Kanı bozuk bir velet için kendimden vazgeçmemi mi bekliyordun? Al bu aptal şeyi içimden! " diye bağırmıştı. Claire' in davranışlarının çok kötü olduğunu düşünüyordu içinden. Bunları düzeltmezse başına çok iş açılırdı. Hiçbir şey söylemedi ama düşünmeye devam etti. Bu sırada da asasını çantasından çıkarmıştı. Claire' in omzuna dokundu ve ona uzanması gerektiğini söyledi. Claire sessizce itaat etti ve uzandı. "Gözlerini kapa." dedi. Acımayacaktı ama bunu görmesini de istemiyordu. Sonunda ağzından sihirli sözcükler çıktı. Kırmızı bir ışık Claire' in üzerine doğru gitti ve durdu. Claire' in gözleri kapalıydı, Regina ona "Açabilirsin." dedi. Regina iksir dolabına gitti ve küçük yuvarlak bir şişe çıkardı. Onu Claire' e uzattı ve "Yorgunsun. Bunu içeceksin. Birkaç saat içinde toparlanırsın." dedi. Sesinde hiçbir duygu yoktu. Claire' in kapıya yönelişini izledi. Arkasına bakmadan çıkıp gitmişti bile Regina tekrar dönmemelerini umdu. Masanın üzerine koyduğu kalın dosyayı kitaplığa tıkıştırdı ve belgelerini imzalamaya döndü.

Beklenmeyen Durum
1 sayfadaki 1 sayfası